Mali i Zi ia bën 8 me 2 Serbisë, ia hap kufijtë Kosovës, ia mbyll Serbisë - Bota Sot
Mali i Zi ia bën 8 me 2 Serbisë, ia hap kufijtë Kosovës, ia mbyll Serbisë

Lajme

Mali i Zi ia bën 8 me 2 Serbisë, ia hap kufijtë Kosovës, ia mbyll Serbisë

Më: 28 maj 2020 Në ora: 22:37
Foto Ilustrim

Mali Zi po i hap kufijtë me Kosovën, por jo me Serbinë.

Trupi Koordinues Malazez ka vendosur që nga 1 qershori të hap kufijtë për Kosovën dhe shumë shtete të tjera.

Por një vendim të tillë se ka marrë për Serbinë.

Kujtojmë që Mali i Zi është një ndër vendet qe e ka menaxhuar mirë luftën ndaj Covid-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat