A do të mund të vijnë në Kosovë këtë verë bashkatdhetarët nga Diaspora? – Flasin ekspertët - Bota Sot
A do të mund të vijnë në Kosovë këtë verë bashkatdhetarët nga Diaspora? – Flasin ekspertët

Lajme

A do të mund të vijnë në Kosovë këtë verë bashkatdhetarët nga Diaspora? – Flasin ekspertët

Më: 29 maj 2020 Në ora: 23:05
Foto Ilustrim

A do të mund të udhëtojnë për në Kosovë, këtë verë, bashkatdhetarët tanë, pas pandemisë COVID-19, është një nga pyetjet që po e bëjmë të gjithë në këto ditë.

Emisioni “Rrefim Suksesi” ka realizuar një storje, në të cilën flasin për këtë temë ekspertë shëndetësorë, ekonomik dhe vetë bashkatdhetarët. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat