Musliu-Shoshi: Ndjej  keqardhje që krahas Listës Serbe edhe një parti shqiptare nuk e votoi këtë rezolutë - Bota Sot
Musliu-Shoshi: Ndjej  keqardhje që krahas Listës Serbe edhe një parti shqiptare nuk e votoi këtë rezolutë

Lajme

Musliu-Shoshi: Ndjej  keqardhje që krahas Listës Serbe edhe një parti shqiptare nuk e votoi këtë rezolutë

Nga: B.F Më: 9 korrik 2020 Në ora: 19:20
Ariana Musliu-Shoshi

Deputetja e PDK-së Ariana Musliu-Shoshi përmes një postimi të saj në “Facebook” është shprehur e lumtur që ishte pjesë e votimit për miratimin e rezulutës Unitetin Politik e Qytetar në  Mbrojtje të vlerave të Popullit të Kosovës,transmeton “Bota sot”.

Ajo ka ndje  keqardhje që krahas Listës Serbe edhe një parti shqiptare nuk e votoi këtë rezolutë që mbron vlerat tona të luftës.

Postimi i saj i plotë:

E lumtur dhe krenare që isha pjesë e votimit për miratimin e rezolutës për UNITETIN POLITIK E QYTETAR NË MBROJTJE TË VLERAVE TË POPULLIT TË KOSOVËS. Ndjej keqardhje që krahas Listës Serbe edhe një parti shqiptare nuk e votoi këtë rezolutë që mbron vlerat tona të luftës

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat