Abazi: Qeveria Hoti gjithë qeverinë e ka kthyer në shërbim të Thaçit - Bota Sot
Abazi: Qeveria Hoti gjithë qeverinë e ka kthyer në shërbim të Thaçit

Lajme

Abazi: Qeveria Hoti gjithë qeverinë e ka kthyer në shërbim të Thaçit

Nga: B.F Më: 12 korrik 2020 Në ora: 16:56
Haki Abazi

Haki Abazi përmes një postimi të tij në “Facebook”ka reaguar qytetarëve që të marrin masa rigoroze ndaj qeverisë Koti siç e quan ai sepse sipas tij kjo qeveri është e paaftë dhe jolegjitime ,transmeton “Bota sot”.

Ai  qeverinë Hoti e ka quajtur grumbull qyqarësh që me gënjeshtra e kanë rrëzuar qeverinë ,dhe sipas tij gjithë qeverinë e kanë në shërbim të Thaçit.

Postimi i plotë:

Qytetarët duhet të marrin masa rigoroze ndaj qeverisë Koti që është e paaftë, jolegjitime, kuislinge dhe servile. “Të pabesit nuk i zihet besë”

Këta janë një grumbull qyqarësh që me gënjeshtra e kanë rrëzuar qeverinë, me paftyrësi po bëjnë të kundërtën e asaj çfarë kanë premtuar dhe tani duke tentuar të shpallin gjendjen e jashtëzakonshme, gjithë qeverinë e kanë kthyer në shërbim të Thaçit.

Njëherë servil, gjithëmonë servil!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat