Afër 1 mijë gjoba të shqiptuara nga policia për 24 orë - Bota Sot
Afër 1 mijë gjoba të shqiptuara nga policia për 24 orë

Lajme

Afër 1 mijë gjoba të shqiptuara nga policia për 24 orë

Më: 14 korrik 2020 Në ora: 10:06
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës i ka shqiptuar 941 gjoba në trafik për 24 orë.

Sipas policisë në tërë territorin e Kosovës kanë ndodhur 40 aksidente, nga të cilat 14 me lëndime dhe 26 me dëme materiale.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat