Para se ta prej kurbanin, e hip në luhatëse të fëmijëve duke e maltretuar vetëm për ta postuar në rrjete sociale - Bota Sot
Para se ta prej kurbanin, e hip në luhatëse të fëmijëve duke e maltretuar vetëm për ta postuar në rrjete sociale

Lajme

Para se ta prej kurbanin, e hip në luhatëse të fëmijëve duke e maltretuar vetëm për ta postuar në rrjete sociale

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 08:34
Foto Ilustrim

Një veprim jo i mirë dhe duke shkelur vendimet e Bashkësisë Islame ka ndodhur në Suharekë

Bashkësia Islame vendosi që për Kurban Bajram mos të bëhet therja e kurbanit, mirëpo një qytetari nga Suhareka nuk i ka penguar kjo duke vazhduar me avazin e vjetër.

Ai ka vendosur që të ther një kurban, madje para kësaj e ka malltretuar duke e hip në hulajë të fëmijëve dhe duke u tallur me të.

Ai e ka incizuar këtë dhe e ka publikuar në rrjetin social Tik Tok dhe ajo tani është bërë virale në të gjitha rrjetet e tjera.

Më poshtë keni videon.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat