Po trajtohej në Shkup, ja çka dyshohet se shkaktoi vdekjen e drejtorit të birrarisë Peja - Bota Sot
Po trajtohej në Shkup, ja çka dyshohet se shkaktoi vdekjen e drejtorit të birrarisë Peja

Lajme

Po trajtohej në Shkup, ja çka dyshohet se shkaktoi vdekjen e drejtorit të birrarisë Peja

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 22:09
Ernest Jusufi

Drejtori i birrarisë Peja, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë, të martën.

Dyshohet se Jusufi ishte i prekur nga Covid-19, dhe po trajtohej në një spital të Shkupit.

Lajmin për vdekjen e tij e ka konfirmuar gazetari Adriatik Kelmendi, nëpërmjet një njoftimi në Facebook.

“Ernest Jusufi, një afarist shembull dhe një shok i mirë. Ngushëllime familjes dhe miqve të shumtë!”, ka shkruar Kelmendi, i cili ka publikuar edhe një fotografi të të ndjerit.

Jusufi ishte i angazhuar në industrinë e ushqimit që nga viti 2005.

Ai ka shërbyer edhe si drejtor ekzekutiv i Devolli Distrubution.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat