Komandanti i FSK-së raporton para Komisionit për Çështje të Sigurisë - Bota Sot
Komandanti i FSK-së raporton para Komisionit për Çështje të Sigurisë

Lajme

Komandanti i FSK-së raporton para Komisionit për Çështje të Sigurisë

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 08:19
Rrahman Rama

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes sot mban mbledhje.

Raportimi i Komandantit të Forcës së Sigurisë së Kosovës, Gjenerallejtënant Rrahman Rama.

Duke filluar nga ora 10:00, Rama pritet që t’u përgjigjet pyetjeve të deputetëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat