Hisen Berisha: Ja si organizova atentat kundër Sheshelit, por më ndaloi Presidenti i Kosovës, ja si ndodhi

Lajme

Hisen Berisha: Ja si organizova atentat kundër Sheshelit, por më ndaloi Presidenti i Kosovës, ja si ndodhi

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 22:27
Sheshel dhe Hisen Berisha

Hisen Berisha Komandanti i Kosharës ishte mysafir në emisionin Kojshia Show këtë të diele.

Ai nuk hezitoi të flas se si organzoi atentat kunder Sheshelit në kohën sa ishte student.

Ndiqeni minutën e 21-të e emisionit:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat