Zëdhënësit të PDK-së i publikohet një shkrim kundër Thaçit e Kadri Veselit, ja si i quante dikur...

Lajme

Zëdhënësit të PDK-së i publikohet një shkrim kundër Thaçit e Kadri Veselit, ja si i quante dikur...

Nga: N.Sh Më: 4 nëntor 2020 Në ora: 15:53
Avni Bytyçi dhe Kadri Veseli

Tashmë është zëdhënës i Partisë Demokratike të Kosovës, ku edhe mbron secilin qëndrim të kësaj partie.

Por dikur, Avni Bytyçi, ishte kundër Hashim Thaçit dhe tash kreut të PDK-së, Kadri Veselit.

Ai i quante të padijshëm, madje edhe u tallke me ta në rrjetet sociale.

E këtë fotografi, sot ia ka publikuar zyrtari i PDK-së, Gani Koci.

“Jam në pritje të deklarimit të Avni Bytyçit, zëdhënësit të partisë sime, për zhvillimet e sotme???!!!😜”, shkruan Koci në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat