Veselit pas vdekjes së Vokrrit: Sot futbolli, sporti ynë dhe Kosova ka humbur shumë - Bota Sot
Veselit pas vdekjes së Vokrrit: Sot futbolli, sporti ynë dhe Kosova ka humbur shumë

Lajme

E diel, 21 tetor 2018

Veselit pas vdekjes së Vokrrit: Sot futbolli, sporti ynë dhe Kosova ka humbur shumë

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 13:00
Fadil Vokrri dhe Kadri Veseli

Përjetësisht Legjendë. Përjetësisht falënderues e mirënjohës ndaj veprave dhe sjelljes Tuaj. Sot futbolli ynë, sporti ynë dhe Kosova ka humbur shumë. Do të na mungosh Legjendë!

Pas lajmit të hidhur për vdekjen e tij kanë reagur shumë personalitet të njohura e ndër ta është edhe Kadri Veseli.

Ky është shkrimi i plotë i Kadri Veseli-t në Facebook:

Përjetësisht Legjendë. Përjetësisht falënderues e mirënjohës ndaj veprave dhe sjelljes Tuaj. Sot futbolli ynë, sporti ynë dhe Kosova ka humbur shumë. Do të na mungosh Legjendë!.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test