Vuçiq nesër para gazetarëve për Kosovën - Bota Sot
Vuçiq nesër para gazetarëve për Kosovën

Lajme

Vuçiq nesër para gazetarëve për Kosovën

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 19:30
Aleksandar Vuçiq

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq do të mbajë një konferencë shtypi nesër, ku do të flasë për dialogun me Kosovën dhe çështje të tjera që lidhen me Serbinë dhe rajonin.

Konferenca për shtyp mbahet në orën 11.00 në ndërtesën e Sekretariatit të Përgjithshëm të presidentit, njofton Shërbimi për bashkëpunim me media e Vuçiq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...