Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut - Bota Sot
Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut

Lajme

Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 07:11
Gjergj Kastrioti – Skënderbeu

Në 550-vjetorin e ndarjes nga jeta ta Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, sot mbahet konferencë shkencore.

Konferenca mbahet nën patronatin e kryetarit të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, e organizuar nga Gjimnazi “Hamëz Jashari” në Skenderaj, dhe mbahet në restorant “Freskia”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...