Ish-agjenti i SHIK-ut, zbulon të “zezat” e liderëve tanë, fakte tronditëse pse nuk u anëtarësuam në Interpol - Bota Sot
Ish-agjenti i SHIK-ut, zbulon të “zezat” e liderëve tanë, fakte tronditëse pse nuk u anëtarësuam në Interpol

Lajme

Ish-agjenti i SHIK-ut, zbulon të “zezat” e liderëve tanë, fakte tronditëse pse nuk u anëtarësuam në Interpol

Nga: N.Sh Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 12:40
Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj, Kadri Veseli

Ish-agjenti i SHIK-ut, dhe ish-eprori i lartë i UÇK-së, Naim Miftari e ka komentuar mos pranimin e Kosovës në Interpol.

Miftari thotë se, kjo ndodhi për shkak se presidenti lobon kundër Kosovës, ministri lobon për biznes të tij dhe jo për Kosovën, kryeministri i quan rrenca prokurorët e kërcënuar, me kryetar të Kuvendit që flet, fyen dhe kërcënon nuk mund të pranohemi në Interpol.

Ai tutje shkruan se, politikanët i kemi hajna, vrasës, kriminel e pro-rus, kurse gjykatat i lirojnë kriminalët..

Ja shkrimi i Naim Miftarit:

Edhe një “fitore” e Kosovës pas pranimit në BE, Liberalizimit, NATO-së, tani edhe në Interpol.

Me një kryetar që lobon kundër shtetit të vet Kosovës, me një ministër te jashtëm qe lobon për biznesin e firmës të tij, por jo për shtetin tonë, me një kryeministër që prokurorët e kërcënuar dhe kundërshtaret politik i quan hajna e rrenca, me një kryeparlamentar grindavec që flet fyen e frikëson edhe deputetë dhe vepron akoma sikur kur ishte krye shef i shërbimit sekret partiak, me politikanë hajna, vrasës, kriminelë e pro-rus, me gjykata që i liron vrasësit dhe kriminelët, me një polici që vjedhin vetveten dhe humbin qëllimisht provat e krimeve, me një inteligjencë që privatisht për hatër të Thaçit-Pacollit dhe Erdoganit kidnapon profesor mysafir dhe i dorëzon diktatorëve të huaj.

Çka keni prit ju nëse keni prit rezultate pozitive, ju jeni te verbër dhe budallenj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...