Promovohet “Libri i luftës” - Bota Sot
Promovohet “Libri i luftës”

Libra

Promovohet “Libri i luftës”

Më: 3 mars 2019 Në ora: 07:11
Ilustrim

Sot promovohet “Libri i luftës” i autorit Nuhi Bytyçi.

Në libër autori paraqet përvojën dhe punën e tij dhjetëra vjeçare në gazetari.

Promovimi bëhet nga shtëpia botuese “Armagedoni”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...