Viti Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit - Bota Sot
Viti Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit

Libra

E martë, 16 tetor 2018

Viti Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit

Nga: Gjon KEKA Më: 1 janar 2018 Në ora: 21:52
Kopertina e librit

Meqenëse ky vit është shpalluar vit Mbarëkombëtar i Gjergj Kastriotit ,këtu po prezantoj tri veprat e mia për këtë figurë qendrore të kombit tonë shqiptar europian.
për ata që duan t'i ken këto vepra mund t'i bleni në faqet:

http://bukinist.al/sq/2373_gjon-keka dhe ...http://arbnori.info/gjon-keka/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test