Metodë e thjeshtë për ta krijuar një glob dëbore për fëmijën tuaj - Bota Sot
Metodë e thjeshtë për ta krijuar një glob dëbore për fëmijën tuaj

Life style

Metodë e thjeshtë për ta krijuar një glob dëbore për fëmijën tuaj

Më: 26 dhjetor 2018 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Të rriturit një fëmijë ju ofron një sërë mundësish për ta zhvilluar kreativitetin.

Fëmijët mund të heqin dorë nga lodrat e tyre të preferuara posa hap e mbyll sytë, duke i detyruar prindërit që të gjejnë diçka tjetër që i argëton ata.

Dhe nëse mund të krijoni diçka me duart tuaja, atëherë padyshim se argëtimi është i sigurt.

Kjo është një ndër arsyet se përse më poshtë ju sjellim një video, e cila ju mëson si ta krijoni një glob dëbore për fëmijën tuaj!

Çfarë nevojitet për këtë:

– Një gotë të madhe xhami

– Super ngjitës

– Një figurë të vogël plastike për ta futur brenda gotës

– Ujë

– Pak glicerinë

– Temin

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...