Qani kur ndiheni keq, i bëni mirë mendjes - Bota Sot
Qani kur ndiheni keq, i bëni mirë mendjes

Life style

Qani kur ndiheni keq, i bëni mirë mendjes

Më: 2 qershor 2019 Në ora: 00:44
Foto ilustrim

A e dinit që të qarit i bën mirë mendjes?

Ky gjest, i parë negativisht nga shoqëria, ka shumë avantazhe për ju.

Ndonjëherë, keni tendencën të shfryhemi jashtë apo brenda shtëpisë. Pak njerëz ia lejojnë vetes të qajnë pasi e quajnë një veprim

turpërues, por nuk është e vërtetë.

Kur keni nevojë të qani, mos hezitoni ta bëni sepse:

E përmirëson gjendjen tuaj shpirtërore

E lironi stresin

…dhe shqetësoheni

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...