Pyetje që secili mashkull dëshiron t’i dëgjojë - Bota Sot
Pyetje që secili mashkull dëshiron t’i dëgjojë

Life style

Pyetje që secili mashkull dëshiron t’i dëgjojë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 06:21
Ilustrim

Parashtrojni partnerit tuaj sa më shpesh të jetë e mundur pyetje me qëllim që ta ruani freskinë në lidhjen tuaj…

Le të jenë këto pyetje të ëmbla dhe joshëse. Parashtrojni këto pyetje me një ton tërheqës…Bëjeni partnerin tuaj të jetë i entuziasmuar!

1.Shkojmë të shohim ndeshjen?

Bleni bileta për futboll, basketboll ose hendboll. Shkoni bashkë dhe do të argëtoheni.

2.Shkojmë në kinema?

Sugjeroni një natë të shkoni në kinema dhe të shihni një film të cilin e dini se do të jetë shumë interesant, edhe nëse ju nuk do ta kishit zgjedhur për ta parë vetë.

3.Pizza dhe birrë?

Një natë të tillë besoni se nuk do ta refuzojë.

4.Do ta luajmë sonte “lojën” e re?

Kjo është muzikë për veshin e tij. Befasojeni me diçka të re dhe argëtuese në dhomën e gjumit.

5.A mundem të t’i lidh sytë?

Dhe lëreni të fantazojë…

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...