4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera - Bota Sot
4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera

Life style

4-vjeçari i këndon çiftit në dasmë, kallet atmosfera

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:39
Pamje nga video

Një 4-vjeçar, i veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona të zi, merr mikrofonin i shoqëruar nga një grua dhe ia nis këndimit në mes të dasmës.

Vogëlushi fillon t’i këndojë çiftit dhe e kallë gjithë atmosferën. 

Videoja e tij, e publikuar në rrjete sociale, është bërë virale duke u shikuar më shumë se 1,600,000 herë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...