Disa prej tatuazheve që do u mbesin përherë në mendje e zemër - Bota Sot
Disa prej tatuazheve që do u mbesin përherë në mendje e zemër

Life style

Disa prej tatuazheve që do u mbesin përherë në mendje e zemër

Më: 6 korrik 2020 Në ora: 14:24
Foto Ilustrim

Personalisht arsyeja që nuk kam asnjë tatuazh, është frika se mos një ditë mund të pendohem dhe të gjithë e dimë sa e vështirë është të fshish një tatuazh.

Me siguri kështu si unë ka shumë që mendojnë duke zgjedhur të mos shkruajnë asgjë në trup.

Por ka tattoo për të cilat nuk mund të pendohesh asnjëherë, që do të na kujtojnë gjithmonë diçka apo dikë të shtrenjtë tonin, që fatkeqësisht nuk ndodhet më mes nesh.

Në një rast të tillë, diçka do të na kujtojë ata gjithmonë, tatuazhi i gdhendur në trup; ata vijnë nga zemra dhe rrinë përgjithmonë me ne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat