Shenjat e horoskopit që do të jenë më të lumtura këtë verë - Bota Sot
Shenjat e horoskopit që do të jenë më të lumtura këtë verë

Life style

Shenjat e horoskopit që do të jenë më të lumtura këtë verë

Më: 24 korrik 2020 Në ora: 19:15
Foto ilustrim

Një verë plot me aspekte pozitive pret këto shenja:

Gaforrja

Ju jeni duke arritur potencialin tuaj të plotë. Kur shikoni diellin, dijeni që shkëlqen veçanërisht për ju këtë sezon. Kalimi i Saturnit në Bricjap përmes shtëpisë së tij të shtatë do të frymëzojë që të reflektoni për strukturën e marrëdhënieve tuaja dhe dinamikën midis jush dhe figurave me autoritet në jetën tuaj.

Akrepi

Ju po zgjeroni horizontin tuaj personal. Do të kapni yjet, Akrep. Kur shikoni në horizont dhe vizualizoni të ardhmen tuaj, çfarë shihni? Kjo do të jetë një temë e rëndësishme për ju gjatë verës, por para se të arrini përfitimet, le të flasim për realitetin e situatës: Saturni është i tërhequr në Bricjap.

Ky ndryshim do të ndodhë në shtëpinë tuaj të tretë të komunikimit, në procesin e të menduarit dhe në mjediset e afërta dhe me siguri do t’ju frymëzojë të reflektoni për stilet tuaja të ofrimit, mentalitetin dhe komunikimin.

Peshqit

Ju po ngroheni me origjinalitetin tuaj, shkëlqeni si një diamant. Kalimi retrograd i Saturnit në shtëpinë e tij të njëmbëdhjetë të skuadrave, grupeve të miqësisë dhe ndjenjës së përkatësisë ndaj botës do të hedhë dritë mbi ambiciet tuaja, qëllimet afatgjata dhe të ardhmen.

Pra, si me një koleg frymëzues dhe me një mik të hershëm, përdorni atë si një mundësi për t’u shoqëruar me njerëz të një mendje që i shërbejnë interesave tuaja më të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat