Ide veshjesh që bëjnë bluzën me ngjyrë të bardhë të duket e mahnitshme

Life style

Ide veshjesh që bëjnë bluzën me ngjyrë të bardhë të duket e mahnitshme

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 18:29
Foto Ilustrim

Bluzat e bardha janë të bukura, por shpesh distancohemi nga to pasi mendojmë se ato janë tepër të thjeshta.

Por, bluza e bardhë është esenciale dhe me kombinimin e duhur, nuk do mund të paramendoni të mos keni një të tillë në gardërobën tuaj.

Nëse bëni një kombinim ashtu siç duhet edhe nëse vishni bluzën e bardhë disa herë brenda javës, nuk do të dukeni e mërzitshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat