Kapni mat një gënjeshtar në pak sekonda!

Life style

Kapni mat një gënjeshtar në pak sekonda!

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:14
Ilustrim

1. Ata lëpijnë dhe kafshojnë buzët

2. I mbajnë shpatullat mbrapa dhe nofullën lartë

3. Kur ndodh diçka, ato drejtojnë gishtin drejtues nga ju

4. Evitojnë gjithmonë kontaktin sy më sy

5. Mbështeten në objekte të forta: karrige, mure, tavolinë etj

6. Kur gënjejnë, fillojnë të rregullojnë paraqitjen e tyre

7. Largohen nga ju me ngadalë

8. Kanë tendencën të mbulojnë disa pjesë të trupit, kryesisht gjoksin dhe barkun

9. Gënjeshtarët lëvizin kokën për të fituar më shumë kohë për përgjigjen e tyre

10. Mundohen të limitojnë lëvizjet e tyre, në mënyrë që të mos bien shumë në sy.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat