“Ish e dashura më kërcënon se do të nxjerrë videon duke bërë seks, nëse unë..”

Life style

“Ish e dashura më kërcënon se do të nxjerrë videon duke bërë seks, nëse unë..”

Nga: Bota sot Më: 14 prill 2022 Në ora: 22:34
Ilustrim

E dashur Deidre: Ish-i im po kërcënon se do të ndajë videon tonë të seksit në internet nëse nuk pranoj t'i jap asaj kujdestarinë e plotë të fëmijëve tanë.

Ajo është 42 vjeҫe, unë jam 45 dhe kemi qenë bashkë për 12 vjet.

Për të qenë i sinqertë, nuk e di se si kam duruar kaq gjatë.

Ajo është ndoshta personi më kritik që kam takuar ndonjëherë.

Gjithçka që bëra ishte e gabuar. Nëse shtroja shtratin, jastëkët nuk ishin në vendin e duhur.

Nëse gatuaja darkën, ishte shumë e ftohtë, shumë pikante ose shumë e butë.

Kishte disa pjesë të mira në marrëdhënien tonë. Të gjitha mosmarrëveshjet nënkuptuan se ne kishim seks të shkëlqyeshëm të paktën dy ose tre herë në javë.

Vitin e kaluar, ndërsa ajo ishte larg në një fundjavë spa me miqtë e saj, vendosa të rregulloja shtëpinë.

Po e lija larg larjen e saj të pastër kur gjeta një kuti të futur në pjesën e pasme të sirtarit. Brenda kishte një çelës dhe një shënim që shkruante, "Kështu që ju mund të më vizitoni sa herë të doni".

Kur u përballa me të, ajo as që u përpoq ta mohonte.

Ajo tha: “Po, unë kam një lidhje për një vit. Pra, mendoj se do të ishte më mirë të divorcoheshim?”

Kështu u ndamë. Ajo qëndroi në shtëpi me fëmijët, të cilët i shoh çdo fundjavë, dhe unë u transferova me një bashkëshort.

Arritëm t'i mbanim gjërat mjaft miqësore derisa erdhi te çështja e kujdestarisë.

Ajo kërkon kujdestarinë e plotë të djemve tanë, 11 dhe 7 vjeç.

Nuk e di pse - unë jam një baba i mrekullueshëm dhe ata emocionohen shumë kur më shohin çdo të shtunë.

Mbrëmë, ajo telefonoi përsëri për të kërkuar që unë të nënshkruaj letrat.

Kur thashë jo, ajo kërcënoi se do të ndante një kasetë seksi që kishim bërë në fillim të marrëdhënies sonë.

E kisha harruar fare. Në fillim nuk e pranova plotësisht idenë, kështu që mendoj se e kam bllokuar atë nga kujtesa ime.

Nuk mund të besoj se ato fjalë dolën nga goja e saj.

A nuk e ka menduar ajo se si kjo do t'i bënte të ndiheshin djemtë tanë?

A mund të bëj ndonjë gjë për ta ndaluar atë?

Deidre thotë: Është krim të kërcënosh se do të shpërndash imazhe apo video seksuale të një personi pa pëlqimin e tij, ndaj ke çdo të drejtë ta denoncosh atë në polici.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat