Rrëfimi i çuditshëm erotik: E detyrova veten të bëj seks me…!

Life style

Rrëfimi i çuditshëm erotik: E detyrova veten të bëj seks me…!

Nga: B.S. Më: 20 maj 2022 Në ora: 22:32
Foto ilustrim

Një grua 45 vjeçare ka rrëfyer problemet seksuale me bashkëshortin e saj.

Ajo psikologes së “The Sun” i tha se e detyroi veten të bëj seks me burrin e saj vetëm për ta shpëtuar martesën e tij.

Për këtë gjë, gruaja kërkoi ndihmë se si të veprojë në këtë rast, përcjell “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

E detyrova veten të fle me burrin tim me shpresën se nuk do të më linte për dashnoren e tij.

Ai tha se do të qëndrojë me mua vetëm nëse jeta jonë seksuale përmirësohet.

Edhe pse gjëja e fundit që dua të bëj është të jem intime me të, por e di që të qëndrojmë së bashku është më e mira për fëmijët tanë.

Unë jam 45, ai është 48 dhe ne kemi qenë të martuar për 21 vitet e fundit.

Vura re me të vërtetë se gjërat ndryshuan kur shkuam për pushime të Pashkëve në Spanjë.

Normalisht kur shkojmë me pushime, ai është mbi mua – duket sikur dëshira e tij seksuale rritet sapo të dalim nga avioni.

Por këtë herë, ai nuk u interesua, fare.

Gjithashtu, çdo ditë ai kalonte orë të tëra në telefonine tij. Kur u kthyem në shtëpi, kërkova një shpjegim.

Fillimisht ai ishte "thjesht i lodhur", pastaj "nuk kishte energji" dhe më në fund ai pranoi se kishte takuar dikë.

Ai thotë se ende më do, por ka ndjenja të forta për këtë grua nga palestra e tij.

Me sa duket, e vetmja gjë që e ndaloi të largohej ishin djemtë tanë, 15 dhe 9 vjeç.

Kur e pyeta se çfarë donte, ai tha: "Nëse përmirësojmë jetën tonë seksuale, unë do të qëndroj".

As që e dija se kishim një problem në dhomën e gjumit.

Kështu që të nesërmen, i dërgova fëmijët te motra ime.

Kur ai hyri nga puna, unë iu përgjigja derës me fustanin tim mëndafshi dhe asgjë tjetër.

E detyrova veten të bëja seks me të, me shpresën se do ta bindja të qëndronte.

Por e urreja çdo sekondë. Gjithçka që mund të mendoja ishte ai dhe kjo gruaja tjetër së bashku.

Tani po pyes veten se sa shpesh do të presë që unë të performoj kështu.

Përgjigjja e psikologes: Pas një lidhjeje, është e rëndësishme të zgjidhni problemet tuaja, në mënyrë që të mund të lidheni përsëri. Vetëm atëherë do të jeni në gjendje të shijoni vërtet jetën tuaj seksuale.

Burri juaj po e vendos përgjegjësinë për të shpëtuar martesën tuaj tërësisht mbi supet tuaja.

Por ju të dy duhet të bëni një përpjekje për të rregulluar çështjet - si besimi dhe komunikimi.

Ai nuk ka shpjeguar saktësisht se çfarë i mungon dhe ju jeni duke nxituar në përfundime.

Ju të dy duhet të keni guximin për të ndarë atë që dëshironi të ndryshoni në marrëdhënien tuaj.

Fëmijët nuk janë një arsye për të qëndruar në një marrëdhënie të pakënaqur.

Ata janë më të zgjuar se sa ne u japim kredi dhe do të rrisin tensionin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat