Nëntë ide për Shën Valentin - Bota Sot
Nëntë ide për Shën Valentin

Life style

E martë, 16 tetor 2018

Nëntë ide për Shën Valentin

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 20:53
Foto ilustrim

Shën Valentini di të jetë ditë edhe më e rëndësishme për çiftet se sa vetë dita e përvjetorit të lidhjeve të tyre.

Shumë plane bëhen për këtë ditë, dhe gjithmonë ekziston shpresa se të dyja palët do të ndahen të kënaqura në fund të mbrëmjes.

Por larg klisheve dhe planeve të rëndomta, për Shën Valentin mund edhe të planifikoni diçka të pazakontë.

Më poshtë keni një listë propozimesh në një artikull nga The Independent, lidhur me atë se si mund ta kaloni këtë ditë çiftesh me partnerin tuaj:

1.Shkoni në saunë

2.Shkoni në kinema

3.Gatuani në shtëpi

4.Shkoni në ushtrime

5.Vizitojeni një klub komedie

6.Luani videolojëra

7.Shkoni në piknik (jashtë dhe brenda)

8.Ndërtoni një fortesë

9.Shijoni verëra

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test