Nëse i puthni femrat në këto zona, nuk do ju rezistojnë dot - Bota Sot
Nëse i puthni femrat në këto zona, nuk do ju rezistojnë dot

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

Nëse i puthni femrat në këto zona, nuk do ju rezistojnë dot

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 22:36
Ilustrim

Këto pjesë të trupit të femrave, meshkujt duhet ti trajtojnë me më shumë dashuri. Ja cilat janë ato:

-Pjesa e pasme e qafës

Studiuesit e Universitetit të Kebekut në Kanada kanë zbuluar se pjesa e pasme e qafës është e ndjeshme sa asnjë pjesë tjetër e trupit. Ndaj të dashur meshkuj, nuk ju prish punë nëse bëheni pak vampirë.

-Fyti

Pjesa e përparme e qafës lëshon sinjale kënaqësie direkt mes këmbëve, mjaftojnë disa puthje të buta.

-Pas veshit

Llapa e veshit duhet të bëhet më shpesh pjesë e programit erotik. Por edhe pjesa direkt pas veshit është një zonë shumë erogjene. Lëkura atje është shumë e hollë dhe e ndjeshme.

-Klavikula

Për fat të keq kjo pjesë harrohet shumë shpesh nga meshkujt. Shumë gra eksitohen nga prekja në këtë zonë.

-Sipër të pasmeve

Pjesa direkt sipër të pasmeve është shumë më e ndjeshme nga sa mendoni. Disa mbaresa nervore e bëjnë shumë sensibël.

-Gjunjtë

Zakonisht mendohet se gjunjtë nuk janë shumë të ndjeshëm. Gaboheni! Provojeni gjatë paralojës seksuale dhe do habiteni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test