"Jam në një lidhje me shokun e babit tim, por tani ai kërkon një treshe me mua dhe..." - Bota Sot
"Jam në një lidhje me shokun e babit tim, por tani ai kërkon një treshe me mua dhe..."

Life style

E shtunë, 20 tetor 2018

"Jam në një lidhje me shokun e babit tim, por tani ai kërkon një treshe me mua dhe..."

Më: 13 maj 2018 Në ora: 17:49
Ilustrim

E dashura psikologe: Unë jam në një marrëdhënie të plotë me babain e shokut tim më të mirë.

Seksi është mahnitës dhe unë jam gati t'i tregoj gjithë botës se ne jemi të dashur. Por, ai thotë se nuk është ende koha.

Unë jam 18 vjeçare, ndërkaq ai është 40 vjeç dhe i mrekullueshëm. Ai duket më tepër afër moshës time se sa moshës së tij. Ne jemi duke filtuar për disa vite dhe ai më pëlqeu që kur isha 15 vjeçare.

Në ndejën e ditëlindjes së 18-të me vajzën e tij, ai më bleu një pise dhe më dha një puthje të shpejtë, ndërsa më pëshpëriti se 'tani je e rritur dhe çdo gjë shkon'.

Nuk isha mjaft e sigurtë se qfarë donte të thoshte, por qëndrova në shtëpinë e mikut tim disa javë më vonë.

Më ofroi një pije dhe pastaj dy apo tri të tjera. Më puthi dhe ne patëm marrëdhënie seksuale. Ishte hera e parë dhe ishte e mrekullushme.

Jemi takuar që nga ajo kohë disa herë për seks dhe nuk do të përdorë mbrojtje pasi thotë se është ekspert dhe është mjaft i sigurtë.

Unë kisha frikë se jam shtatzënë, por ajo u rregullua.

Ai thotë se më do dhe se do të divrocohet së shpejti.  Ai kërkon foto seksi nga unë në telefonin e tij dhe është i etur për një treshe me mu dhe me disa shok të tjerë.

A duket kjo paska e rrezikshme?

Ai po më bënë të ndihem e pasigurtë.

Psikologia përgjigjet: Vë bast se ai thotë se nuk është koha për t'i treguar botës. Falenderoi këmbënat e alarmit të mirësisë. Kjo tingëllon e rrezikshme dhe e gabuar.

Ky njeri është një zvarritje. Ai kurrë nuk do të dalë në publik me ty dhe nuk do ta përfundojë kurrë martesën e tij për ju.

Më falni, por ju po përdoreni dhe do të lëndoheni. Nëse ai ju do nuk do të rrezikonte një shtatzëni të paplanifikuar ose nuk do të mendonte të ju ndante me një burrë tjetër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test