Nuk fton të dashurën në ditëlindje, reagimi i vajzës e la pa fjalë - Bota Sot
Nuk fton të dashurën në ditëlindje, reagimi i vajzës e la pa fjalë

Life style

E hënë, 22 tetor 2018

Nuk fton të dashurën në ditëlindje, reagimi i vajzës e la pa fjalë

Më: 23 maj 2018 Në ora: 15:25
Ilustrim

Festa e ditëlindjes me shoqërinë i ka hapur probleme një djali nga Vlora. Sipas gazetarit të “Aldo Morning Show” djali kishte festuar ditëlindjen me shoqërinë e tij dhe nuk kishte ftuar të dashurën.

Por vajza sapo ka parë fotot nga festa në rrjetet sociale i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin.

Gazetari tregon se djali ka rënë në depresion pas vendimit të së dashurës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test