Nëna mbyt djalin: Penisi i vogël do i shkatërronte jetën - Bota Sot
Nëna mbyt djalin: Penisi i vogël do i shkatërronte jetën

Life style

Nëna mbyt djalin: Penisi i vogël do i shkatërronte jetën

Më: 1 mars 2013 Në ora: 11:58

Një nënë në Indonezi ishte aq e shqetësuar nga fakti se djali i saj nëntë vjeç e kishte penisin e vogël, sa e mbyti në banjo.

Ajo druhej se penisi i vogël do i shkatërronte jetën.

Policia në Xhakarta thotë se nëna 38- vjeçare u kishte thënë atyre se djali i saj kishte një penis të vogël edhe para se të bëhej synet. Pas operacionit, penisi i tij u bë edhe më i vogël.

Policia bëri me dije se nëna ishte shumë e vetëdijshme për atë që kishte bërë dhe u dorëzua vetë në polici.

Zëdhënësi i policisë tha për AFP se ajo u kishte thënë se djaloshi i saj do kishte një të ardhur të errët për shkak të penisit të vogël.

Tani ajo po i nënshtrohet një vlerësimi psikologjik.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...