Kurrë nuk do ta harroni seksin me pjesëtarët e këtyre 3 shenja të horoskopit - Bota Sot
Kurrë nuk do ta harroni seksin me pjesëtarët e këtyre 3 shenja të horoskopit

Life style

Kurrë nuk do ta harroni seksin me pjesëtarët e këtyre 3 shenja të horoskopit

Më: 12 tetor 2015 Në ora: 07:33

Horoskopi zbulon se cilat përparësi i kanë këto 3 shenja astrologjie. Ata/ato janë mbretër dhe mbretëresha të dhomës së gjumit.

Dashi
Është partner ideal për të gjithë ata që dëshirojnë argëtim diç më shumë në krevat. Për Dashin seksi është shumë i rëndësishëm, andaj edhe është shumë i zjarrtë dhe aspak nuk është i turpshëm. Pra, kjo është përparësia më e madhe e tij.
Dashi gjithmonë do t’jua thotë qartë se çka dëshiron dhe nuk do të ngurrojë të bëjë çdo gjë në mënyrë që seksi të jetë vërtet i zjarrtë dhe i paharrueshëm.

Luani
Pjesëtarët e kësaj shenje të horoskopit kënaqen kur të tjerët tregojnë admirim ndaj tyre, prandaj mos u befasoni nëse vëreni që Luani bën çdo gjë dhe çfarëdo në krevat vetëm që të marrë lëvdata. Kjo njëkohësisht do të thotë që është shpesh ekzibicionist dhe seksi kurrë nuk u bëhet monoton.
Është mjaft e lehtë për të për të bërë për vete Luanin - vetëm jepini vëmendje të vazhdueshme.

Akrepi
Pjesëtarët e kësaj shenje të horoskopit kanë dëshirë të madhe që të kënaqen në seks, dhe prandaj gëzojnë reputacionin e dashnorëve më të mirë.
Akrepi seksin e kupton seriozisht, prandaj nuk i preferon lidhjet vetëm për një natë, ndërkaq partnerët e kësaj shenje gjithmonë do të jenë të kënaqur nëse dëshirojnë të kalojnë një natë me plot afsh.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...