​13 shenjat që tregojnë se visheni bukur (Foto) - Bota Sot
​13 shenjat që tregojnë se visheni bukur (Foto)

Life style

​13 shenjat që tregojnë se visheni bukur (Foto)

Më: 13 tetor 2015 Në ora: 23:42

Të gjithë dëshirojmë të jemi me stil, te jemi trendi. Çdo njëri prej nesh nuk ka shijen e veçantë dhe kjo na bënë unik, por këtu janë disa shenja që tregon nëse ju pëlqeheni edhe nga të tjerët dhe konsideroheni si një njeri që veshët bukur dhe me stil

1.Komplimentet për dukjen tuaj janë pjesë e pandashme e juaja.
2.Asnjëherë nuk ndjeheni keq me dukjen tuaj.

3.Shoqëria ju pyet gjithë kohen ku keni bërë blerjet dhe dëshirojnë të njëjtat gjëra.
4.Mund ta përshkruani veshjen tuaj me 3 fjalë.

5.Në gardërobën tuaj dominon ngjyra e zezë, keni edhe këpucë pa lidhës me leopard.
6.Takoheni me rrobaqepësin ma shumë se me shoqen tuaj.

7.Familja ose sho qëria kërkojnë që ti të bësh blerje për ta.
8.Ndalesh në rrugë nga të tjerët për të pyetur ku kryeni blerjet.

9.Njerëzit shikojnë në instagramin tuaj që të inspirohen nga ju.
10.Edhe në ditët që ju mendoni që nuk keni asgjë për të veshur prapë gjeni diçka që të dukeni bukur.

11.Shikon fotot e tua para 3 muajve ose edhe 3 viteve dhe prapë ju pëlqen veshja juaj
12.Familja mendon që është shumë e vështirë me ble dhurata për ty, sepse e ke një shije shumë të veçantë.

13.Nuk keni nevojë të shpenzoni shumë para për veshjet e juaj, mjafton që të gjeni diçka që ju pëlqen dhe do e kombinoni menjëherë me diçka nga gardëroba juaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...