Çka po ndodh me këtë femër! (Foto+16) - Bota Sot
Çka po ndodh me këtë femër! (Foto+16)

Life style

Çka po ndodh me këtë femër! (Foto+16)

Më: 14 tetor 2015 Në ora: 07:56

Aleira Avendano nga Venezuela në botë njihet si vajza që ka një dashuri për korsetat. Gjashtë muaj më parë historia e saj e pazakontë për korsetat shkaktoi orsets shkaktoi stuhi në rrjetet sociale.

Ajo tani duket edhe më tronditëse, pasi beli i saj është 50 centimetra.

“Unë jam e fiksuar me korseta dhe rripa, madje edhe fle me ta. Unë e dua atë ndjenjë të presionit dhe vetëm i heq ato një orë në ditë për të pushuar dhe për tu larë”, tha ajo.

Edhe përveç kritikave, paralajmërimet erdhën nga mjekët. Por megjithatë, ajo nuk sheh ndonjë arsye për ti braktisur ato.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...