Reklama me çamçakëz që përloti botën (VIDEO) - Bota Sot
Reklama me çamçakëz që përloti botën (VIDEO)

Life style

Reklama me çamçakëz që përloti botën (VIDEO)

Më: 14 tetor 2015 Në ora: 09:06

Javën e kaluar në YouTube u shfaq një reklamë për çamçakëz e cila shkaktoi shumë emocione nëpër rrjetet sociale. Reklama ndjek përrallën romantike të një çifti.

Për vetëm disa ditë, reklama kishte mbi 3 miliona klikime në "YouTube", ndërsa në rrjetet sociale e shpërndanë edhe shumë personalitete të njohura.

Pregadituni dhe merrni një faculetë sepse gjasat janë të mëdha që të reagoni njëlloj si shumica e njerëzve në rrjetet sociale.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...