BDI, Ahmeti shkarkon të gjithë kryetarët e degëve të partisë - Bota Sot
BDI, Ahmeti shkarkon të gjithë kryetarët e degëve të partisë

Maqedonia

BDI, Ahmeti shkarkon të gjithë kryetarët e degëve të partisë

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 16:45
BDI

Në një mbledhje të jashtëzakonshme të BDI-së, kreu i kësaj partie Ali Ahmeti ka vendosur shkarkimin e të gjithë kryetarëve të degëve dhe nëndegëve partiake.

Sipas vendimit të partisë asnjëri nga kryetarët e shkarkuar nuk ka të drejtë rikandidimi në pozicionin e njëjtë.

Në vend të kryetarëve të shkarkuar janë caktuar koordinatorë për çdo degë deri në zgjedhjen e kryetarëve të rinj./Alsat

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...