Sela tregon nga kush ka mësuar më shumë në jetën e tij - Bota Sot
Sela tregon nga kush ka mësuar më shumë në jetën e tij

Maqedonia

Sela tregon nga kush ka mësuar më shumë në jetën e tij

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 21:09
Ziadin Sela

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela, ka folur rreth jetës së tij personale dhe asaj politike në vend.

I pyetur se nga kush ka mësuar më shumë në jetën e tij, ai tha se këtë e ka bërë nga prindërit e tij.

“E di që prisni përgjigje nga cili kam mësuar politikisht, por do të thoja se më shumë kam mësuar nga prindërit. Por nëse më pyesni politikisht, Arbën Xhaferi është njëri prej tyre prej të cilëve kam mësuar më shumë”, tha Sela.

Ai tha se ka pasur edhe individë tjerë që kanë ndikuar në jetën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat