Jeta e Mozzik në një foto - Bota Sot
Jeta e Mozzik në një foto

Mediale Vip

Jeta e Mozzik në një foto

Më: 5 janar 2019 Në ora: 19:48
Mozzik dhe Hana

Reperi i njohur Mozzik është bërë baba për herë të parë. 

Dhe duket se vajza e tij Hana, ka ardhur si një bekim në jetën e Mozzik.

Ai shprehet se vogëlushja është jeta e tij.

Image

Reperi publikoi një foto në InstaStory të porsalindurës dhe shkruan: "Jeta ime në një foto."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...