U bë ‘nuse’, prezantuesja shqiptare solli foton kur mbante gjoksin me duar - Bota Sot
U bë ‘nuse’, prezantuesja shqiptare solli foton kur mbante gjoksin me duar

Mediale Vip

U bë ‘nuse’, prezantuesja shqiptare solli foton kur mbante gjoksin me duar

Më: 9 janar 2019 Në ora: 06:40
Roza Lati

Roza Lati, momentalisht është njëra nga femrat më aktive shqiptare.

Prezantuesja nga Shqipëria, Roza Lati përflitet vazhdimisht në mediat rozë për postimet që publikon.

Ajo publikoi një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram kur pozoi si nuse dhe dukej për mrekulli. “Kujtime të mira, e keqe si nuse”, janë fjalët e saj.

Image

Lati shquhet si prezantuese tejet e zonja e cila çdo javë sjell gjëra të ndryshme në emisionin e saj, “Why Not”.

Përveç si moderatore, Roza gëzon linja trupore bombastike për tu pasur zili. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...