Jehona Dreshaj “përvëluese”, ia kalon sërish Afërditës! - Bota Sot
Jehona Dreshaj “përvëluese”, ia kalon sërish Afërditës!

Mediale Vip

Jehona Dreshaj “përvëluese”, ia kalon sërish Afërditës!

Më: 12 janar 2019 Në ora: 00:31
Jehona Dreshaj

Jehona Dreshaj është motra e këngëtares dhe modeles së njohur, Afërdita Dreshaj.

Me pamjen që ka Jehona ka fituar shumë famë, e që po vazhdon akoma të jetë shumë seksi e ka vërtetuar edhe në imazhet e fundit.

Ato i ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona famerke, bluzë dhe xhaketë lëkurë.

Image
Image
Image

“Rrugës time për të ti” ka shkruar Jehona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...