Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë - Bota Sot
Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë

Mediale Vip

Samanta: Kam kohë për martesë edhe fisi ka hequr dorë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 06:51
Samanta Karavella

Këngëtarja Samanta Karavella shprehet se kohën më të madhe ia dedikon karrierës.

Nuk mendon se është vonë për të krijuar një lidhje apo për tu martuar siç shpesh i thonë familjarët. “Ka kohë për martesë nuk e mendoj ende. Madje dhe fisi hequr dorë sepse e dinë që unë e kam mendjen te muzika” – u shpreh ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...