Përfundon aventura e Getoar Selimit: Dita e fundit në… - Bota Sot
Përfundon aventura e Getoar Selimit: Dita e fundit në…

Mediale Vip

Përfundon aventura e Getoar Selimit: Dita e fundit në…

Më: 12 janar 2019 Në ora: 11:11
Getoar Selimi

Getoar Selimi bashkë me bashkëshorten e tij Marinën tash e sa ditë kanë pushuar në Los Angeles.

Getoar Selimi ka ndarë vazhdimisht imazhe të reja nga pushimet e paharruara.

Së fundi, ai postoi një fotografi, në të cilën shfaqet në një veturë, ndërsa bën të ditur që kjo është dita e tij e fundit në këtë vend.

“Dita e fundit në LA”, ka shkruar Geti, duke përfunduar kështu një aventurë të paharruar në këtë vend, ku pushoi për ditë me radhë bashkë me Marinën.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Getoar Selimi është “Mori”, në duet me Flori Mumajesin dhe Brunon. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...