Nick dhe Priyanka zgjedhin Karaibet për muajin e mjaltit - Bota Sot
Nick dhe Priyanka zgjedhin Karaibet për muajin e mjaltit

Mediale Vip

Nick dhe Priyanka zgjedhin Karaibet për muajin e mjaltit

Më: 12 janar 2019 Në ora: 14:03
Nick Jonas dhe Priyanka Chopra

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra po shijojnë muajin e mjaltit në ‘parajsë’!

Këngëtari 26-vjeçar hyri në Instagram për të postuar foto dhe video nga pushimet e tij me aktoren 36-vjeçare në Karaibe.

Nick dhe Priyanka u martuan muajin e kaluar. Ata patën edhe një udhëtim në Zvicër me Joe Jonas dhe Sophie Turner.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...