Fotot “hot”, vajza e ish-futbollistit argjentinas e ekzagjeron në “Instagram” - Bota Sot
Fotot “hot”, vajza e ish-futbollistit argjentinas e ekzagjeron në “Instagram”

Mediale Vip

Fotot “hot”, vajza e ish-futbollistit argjentinas e ekzagjeron në “Instagram”

Më: 15 janar 2019 Në ora: 16:19
Sharlot Kanixha

Sharlot Kanixha, vajza e ish-sulmuesit të kombëtares arg jentinase, është kthyer në një personazh shumë të dashur në rrjetet sociale.

Bukuroshja është shumë e ndjekur në “Instagram” dhe i mban rregullisht të azhornuar fansat e saj të shumtë me foto tepër provokuese, që nxjerrin në pah linjat e saj trupore.

Sharlot në të shkuarën njihet edhe për romancën që ka pasur me ish-sulmuesin e Romës, Manuel Iturbe.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...