Era Istrefi shijon kohën me Reneen në Prishtinë - Bota Sot
Era Istrefi shijon kohën me Reneen në Prishtinë

Mediale Vip

Era Istrefi shijon kohën me Reneen në Prishtinë

Më: 17 janar 2019 Në ora: 23:06
Era Istrefi

Era Istrefi po qëndron në vendlindje pas përfundimit të angazhimeve muzikore.

Bukuroshja shqiptare ka qëndruar së fundmi gjatë në Evropë ku ka përfunduar disa krijime të rëndësishme muzikore.

E kontraktuar nga labeli Ultra Music, këngëtarja thuhet se ka gati projekte të reja.

Image

Era ka shfrytëzuar kohën e lrië për të qëndruar në Prishtinë në prani të familjes së saj.

Ajo është parë në një prej hoteleve në kryeqytet bashkë me Nora Istrefin.

Image

Aty nuk mungoi as e vogla Renee, me të cilën Era kaloi çaste të bukura dhe i publikoi në Instagram.

Era Istrefi vazhdon të jetë ‘single’ që prej ndarjes nga Faton Shoshi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...