Gold AG humb një person shumë të dashur - Bota Sot
Gold AG humb një person shumë të dashur

Mediale Vip

Gold AG humb një person shumë të dashur

Më: 18 janar 2019 Në ora: 09:51
Gold Ag

Reperi i njohur Gold Ag ka bërë të ditur se ka ndërruar jetë një nga personat e dashur për të.

Me një sërë kolazhi të fotografive, ai njoftoi nëpërmjet rrjeteve sociale se bëhet fjalë për vdekjen e një fansi të tij.

Ndër të tjera ai zgjedhi disa fjalë mjaft prekëse lidhur për këtë lajm të hidhur.

”Ka ndërruar jetë njëri prej fansave më të zjarrtë dhe më të dashur,ishte i sëmurë qe një kohë të gjatë por dëshira për t’më takuar nuk ju shua asnjëherë.Verë e dimër, borë e shi kur vinte te dera m’thojke vlla erdha prej Podujeve veç me t’pa ty.Zot fale dhe mëshiroje dhe sëmundja që kishte qoftë pastrim për te në ahiret.Allahu të mëshiroftë Liridon Behluli”, ishte ky mbishkrimi që e vendosi karshi fotografive.

Siç ka bërë të ditur, Gold Ag, hapat e tij ndër vite janë përcjellë nga ai, pasi që ishte shumë i dashur për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...