Brad Pitt i zemëruar me Aneglina Jolie - Bota Sot
Brad Pitt i zemëruar me Aneglina Jolie

Mediale Vip

Brad Pitt i zemëruar me Aneglina Jolie

Më: 19 janar 2019 Në ora: 17:51
Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Fansat janë duke mbështetur Brad Pitt pas një raportimi se ai është i zemëruar me ish-gruan e tij, Angelinën, e cila po i lejon truprojat e saj të bëhen dado të fëmijëve të tyre.

Kohët e fundit, një foto u shfaq në mediat sociale duke treguar truprojet e Angelinës, të cilët duke marrë dy nga fëmijët e Pitt në një dyqan pa Angelinën ose dadot e tyre të zakonshme.

Një burim i tha Hollyëood Life-it se regjisori nuk e pranon mënyrën se si Jolie u lejon të huajve të ndihmojnë me Maddox, , Pax, Zahara, Shiloh, 12, dhe binjakët Knox dhe Vivienne.

Një burim deklaroi: “Brad është i zhgënjyer që nuk ka më shumë kohë për të me fëmijët e tij. Pjesa më e keqe e divorcit për Brad nuk ishte humbja e Angelinës, por sepse ai nuk i sheh më fëmijët e tij çdo ditë.

“Brad është i mërzitur që ai nuk mund të ketë një rol më të rëndësishëm në edukimin e fëmijëve të tij dhe veçanërisht nuk i pëlqen kur fëmijët kalojnë shumë kohë me truprojat ose asistentë të tjerë që Angelina punëson për të ndihmuar”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...