Adelina Ismaili shokohet nga mendimet e qytetarëve: 'Jam pa koment!' - Bota Sot
Adelina Ismaili shokohet nga mendimet e qytetarëve: 'Jam pa koment!'

Mediale Vip

Adelina Ismaili shokohet nga mendimet e qytetarëve: 'Jam pa koment!'

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 23:27
Adelina Ismaili

Përdhunimi i vajzës 16-vjeçare në Kosovë  nga mësuesi e më pas polici ka tronditur mbarë vendin.  Por, më tronditëse se vetë ngjarja kanë qenë reagimet dhe komentet e njerëzve, shumica e të cilëve fajësonin vajzën si shkaktaren kryesore për çfarë ndodhi më pas.

Pas komenteve monstruoze, Adelina Ismaili s’ka mundur të mos reagojë.

Image
Image
Image
Image

“Të dashur miq, para se të reagoj për rastin e përdhunimit të vajzës nga Drenasi, lexova mendimet e shumë qytetarëve të Kosovës. Jam pa koment.”- shkruan ajo në një prej postimeve të bërë publike në Instastory-n e saj dhe më pas ka vazhduar të postojë disa prej tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...