Mësohet qe sa vite është në lidhje Rozana Radi - Bota Sot
Mësohet qe sa vite është në lidhje Rozana Radi

Mediale Vip

Mësohet qe sa vite është në lidhje Rozana Radi

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 06:16
Rozana Radi

Është bërë e ditur qe sa vite është në lidhje këngëtarja e njohur, Rozana Radi.

Këngëtarja Rozana Radi është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe po ashtu tregohet shumë e afërt me ndjekësit të cilët kohë pas kohe i bëjnë pyetje.

Rozana nëpërmjet Instastory-t ka treguar se është në lidhje tash e 6 vite dhe këtë e bëri pasi dikush prej fansave i kishte bërë pyetjen nëse është ajo jo me dikë.

Image

Sa i përket projekteve muzikore, Rozi e ka realizuar së fundmi këngën ‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona’ me të cilën ka qenë pjesëmarrëse në ‘Kënga Magjike’ ku mori edhe çmimin e kritikës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...