Ky është hiti i Ilmo Farizit - Bota Sot
Ky është hiti i Ilmo Farizit

Mediale Vip

Ky është hiti i Ilmo Farizit

Nga: Maksim Gjokaj Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 15:21
Ilmo Farizi

Këngëtari nga Gostivari, Ilmo Farizi ka publikuar një tjetër videoprojekt me të cilin e ka nisur mbarë edhe këtë vit.

Me tekst nga Ejup Shabani, muzikë nga Meti Neziri ku clarinet nga Ferid Ferce Sax, Ilmo Faziri që jeton dhe vepron në Zvicër tregon se edhe këtë vit nuk do të ndalet pasiqë pas kësaj kënge pritet të editojë edhe disa projekte të tjera.

E derisa të arrijnë ato, ne po shijojmë bashkë këtë videoprojekt të tij.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...